Kancelaria - Podatki Niemcy, zwrot podatku z Niemiec, Kindergeld, Deklaracja podatkowa, Księgowość, Buchhaltung, Rodzinne, Firma, dzialalnosc gospodarcza, kancelaria podatkowa,

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kancelaria

Nasza kancelaria od 1995 roku zajmuje się specialistycznymi poradami, obsługą osób prywatnych i firm w zakresie prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego oraz innymi dziedzinami.

Począwszy od sporządzania umów handlowych i gospodarczych, statutów spółek ( s.c., sp. z.o.o, i.i. ), poprzez opracowywanie umów o pracę, testamentów i umów małżeńskich, a skończywszy na kompletnej obsłudze podatkowej i ksiegowej, sporzadzaniu bilansów oraz opracowywywaniu deklaracji podatkowych według prawa niemieckiego.
Wzory te przygotowywane są według najwyższych standardów prawnych przy uwzględnieniu Państwa oczekiwań. Wieloletnia praktyka, obserwacja zmian w prawie jak i ekonomii pozwala nam zaoferować Państwu dokumenty na najwyższym poziomie prawnym. Interdyscplinarność naszego teamu gwarantuje Państwu, iż każdy dokument przygotowany przez nasza firmę jest badany pod wyględem zgodności prawnej w wielu scenariuszach prawnych, ale także wpływu jego treści na Państwa interes ekonomiczny i podatkowy.


Do naszych Klientów należą osoby prywatne, osoby prowadzące działalności gospodarcze oraz większe spółki cywilne i kapitalowe.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego